22-24 maja 2019 r
Dni Grzybów 2019
Holenderski przemysł grzybarski jest znany jako jeden z największych graczy w globalnym sektorze grzybowym! Dni Mushroom są doskonałą platformą dla holenderskich i międzynarodowych firm do prezentowania swoich technologii i usług oraz zdobywania najnowszych informacji i spostrzeżeń. Organizatorzy (Stichting Champignondagen) oczekują obecności ponad 3000 profesjonalistów z różnych krajów.
 
35. edycja Dni Grzybów
35. edycja Mushroom Days 2019 odbędzie się od środy 22 maja do piątku 24 maja 2019 r. W Brabanthallen w 's-Hertogenbosch, Holandia. Ostatnio komisja targów zmieniła się i obecnie składa się z: Piet Lempens (prezes), Ko Hooijmans (skarbnik), Wout van Lieshout i Jan Arts of Vullings Systemen. Komisja pragnie podziękować Peterowi Christiaensowi i Paulowi Weiglowi za ich lata wkładu i przyjemny sposób współpracy po raz kolejny. Organizacją targów ponownie zajmą się Hagenstein Exhibition Management, Anoeska Hagenstein i Femke Willems.
 
Spotkanie dla handlowców
Organizacja chciałaby zaprosić wszystkich (potencjalnych) handlarzy na spotkanie z handlarzami straganów 21 września w Brabanthallen w 's-Hertogenbosch. Odbędzie się w godzinach 15.00 - 17.00. Podczas tego spotkania kupcy będą mogli zapisać się do Dni Grzybów.
 
Nagroda Ambasadora
W środę po pokazie odbędzie się Event powitalny dla wystawców, zwiedzających i prasy. Podobnie jak w poprzedniej edycji będzie specjalny gość, który zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Podczas wydarzenia powitalnego wręczona zostanie nagroda "Ambassador of the Mushroom Industry Award". Ta nagroda jest przeznaczona dla osób, które przyczyniają się do pozytywnego wizerunku sektora grzybów jako prawdziwego ambasadora.

Jeśli masz potencjalnego kandydata do tej nagrody, możesz napisać swoje imię i motywację do info@champignondagen.nl. Wieczór zakończy się pysznym bufetem. Goście, stajni i ich partnerzy są mile widziani, a udział w nich jest bezpłatny. Idealny moment, aby dogonić kolegów.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować się:
Dni Grzybów 2019
Info@champignondagen.nl
www.champignondagen.nl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.