Konsorcjum: Krajowa Izba Gospodarcza oraz World Expo International, zapraszają firmy zainteresowane ekspansją na rynek chiński oraz inne rynki azjatyckie do udziału w narodowym wystąpieniu polskim podczas wielobranżowych targów China-ASEAN EXPO (CAEXPO), które odbywają się w dniach 20-23.09.2019 r. 
Polski Pawilon Narodowy oraz misja gospodarcza realizowane są w ramach promocji Marki Polskiej Gospodarki na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. 
Misja odbędzie się w terminie: 18 – 24 września 2019 r. 
Targi CAEXPO to coroczne prestiżowe wydarzenie organizowane przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej oraz państwa członkowskie ASEAN w Nanning (stolica regionu autonomicznego Guangxi Zhuang). Jako jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Chinach, gościło do tej pory 67 przywódców z Chin i państw ASEAN oraz 660 000 wystawców. Wydarzenie cieszy się także popularnością wśród przedstawicieli biznesu z państw spoza regionu.
W celu promocji współpracy pomiędzy Chinami, państwami ASEAN i innymi krajami wzdłuż Pasa i Szlaku, organizatorzy od 2014 roku zapraszają do udziału w targach państwa spoza ASEAN. Polska jest pierwszym spoza Azji zaproszonym do udziału jako partner country.
W targach weźmie udział polska delegacja rządowa, na której czele stanie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii; omawiany jest  również udziału członków kierownictwa innych resortów i urzędów administracji centralnej
Możliwości dla polskich firm:
Polska będzie krajem partnerskim targów, co dla firm z naszego kraju wiązać się będzie z szeregiem korzyści. Organizatorzy CAEXPO oferują:
  • 20 bezpłatnych standardowych stoisk o wymiarach 3m x 3m (9m.kw.). 
  • wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z odprawą celną eksponatów  (w tym np. żywności), 
  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów b2b między firmami polskimi a chińskimi. 
  • aranżację spotkań z potencjalnymi chińskimi partnerami  jeszcze przed rozpoczęciem targów.
Firmy uczestniczące w misji na targi CAEXPO pokrywają jedynie koszty związane z transferem i pobytem w Chinach (przelot, hotel, transport lokalny, wiza, wyżywienie). 
Całkowity koszt przelotu i pobytu jednego przedstawiciela Firmy wynosi 9.500,- zł netto.
Z uwagi na obligujące nas terminy, prosimy o zgłoszenia do dnia 2 sierpnia br.
Zgłoszenia i informacje:
Maria Nowakowska, tel: 22 – 6309783, e-mail: mnowakowska@kig.pl
Katarzyna Kaniewska, tel: 22 – 6309707, e-mail: kkaniewska@kig.pl
Biuro Współpracy z Zagranicą
Krajowa Izba Gospodarcza
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.