Szanowni Państwo
 
W ostatnim czasie pojawiły się bezpodstawne informacje sugerujące, jakoby wytwórnia grzybni Italspawn została zamknięta na czas trwania epidemii. Jest to oczywista nieprawda. Laboratorium grzybni Italspawn znalazło się na liście przedsiębiorstw zakwalifikowanych pod nr. 001 ( lista w załączniku ), które legalnie mogą kontynuować swoją produkcję ponieważ związane są z szeroko pojętym rolnictwem i sektorem spożywczym.
Włochy, jak Państwo doskonale wiecie cierpią. Pozostaje tylko współczuć i życzyć Im i nie tylko Im , żeby ten koszmar się jak najszybciej zakończył. W takiej sytuacji " rozsiewanie"  takich informacji jest niegodne.
Szanowni Państwo, w warunkach w jakich się znaleźliśmy i znalazła się Nasza branża nigdy bym się nie zdecydował na przesyłanie tego maila, gdyż problem dotyczy wszystkich. Ale z uwagi na niczym nie poparte "plotki" doszedłem do wniosku, że powinienem zareagować.
 
Dodam tylko i gwarantuje, że produkcja grzybni w Italspawn przebiega w sposób niezakłócony, a restrykcje dotyczące higieny są stosowane w sposób wyjątkowy. 
 
Pozdrawiam
Marek Pieczara
Italspawn Polska
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.