Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że Konsulat Generalny RP w Mediolanie organizuje przyjęcie z okazji Święta Niepodległości 11 listopada.
 
Przyjęcie odbędzie się w dniu 14 listopada 2023 r. w prestiżowej siedzibie Istituto dei Cechi w Centrum Mediolanu w Sali Barozzo. Poniżej link do miejsca: https://www.istciechimilano.it/index.php/spazi-in-affitto
 
W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele Polonii, korpusu konsularnego, instytucji publicznych i włoskich firm.
 
W związku z powyższym firmy zainteresowane rynkiem włoskim mogą przekazać/przesłać do Konsulatu w Mediolanie próbki produktów (najlepiej gotowych do konsumpcji) , które mogłyby promować Polskę podczas przyjęcia.
 
W zależności od ilości przekazanych próbek produktów zostaną zorganizowane stoły tematyczne (np. słodycze, produkty mięsne, przetwory owocowo-warzywne i grzyby) z informacjami o firmach i produktach.

 
Zainteresowane firmy Konsulat w Mediolanie zaprasza także serdecznie do osobistego udziału w wydarzeniu.
 
W kwestii przekazania produktów oraz sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się z bezpośrednio z Konsulatem RP w Mediolanie i Panią Wicekonsul Renatą Jędrzejczyk renata.jędrzejczyk@msz.gov.pl
 
Jeżeli będą Państwo zainteresowani przekazaniem próbek na powyższe wydarzenie uprzejma prośba o dodanie mnie w kopii korespondencji, która będzie kierowana do Konsulatu RP w Mediolanie.
 
Z wyrazami szacunku,
 
Agnieszka Chudzik
Wydział Współpracy z Przedsiębiorcami
Departament Wsparcia Eksportu
główny specjalista
Tel. +48 22 376 73 87
Kom. +48 604 979 531
https://www.gov.pl/web/kowr
cid:image002.jpg@01D8969B.498CA140
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.