Dzień dobry

Zgodnie z naszymi ustaleniami przez pryzmat INNOWACYJNEGO PIECZARKARSTWA  z przyjemnością Państwa informujemy o kolejnym filmie zrealizowanych z Grzegorzem Łapanowskim na IV kwartał / 2023 w zakresie PROMOCJI WARTOŚCI ODŻYWCZYCH PIECZAREK. Tym razem możecie Państwo zobaczyć uczestników Konkursu z Wrocławia. Dziewczyny te zajęły III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym.

Witamy kolejną firmę która przyłączyła się do naszej wspólnej akcji. Bardzo serdecznie witamy również Muzeum Pałacu Króla III z Wilanowa, które akceptując naszą akcję pozwala nam na przeprowadzenie Warsztatów Kulinarnych w swoich pomieszczeniach co jest główną nagrodą w kolejnym II Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym dla Szkół Gastronomicznych. Do II Konkursu zgłoszonych zostało 46 filmów ze Szkół Gastronomicznych o bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Z tego względu uznaliśmy za konieczność przyznać obok głównych 3 miejsce dodatkowych 5 wyróżnień. Nagrodą w wyróżnieniu jest książka autorstwa Grzegorza Łapanowskiego z jego dedykacją dla poszczególnych nagrodzonych osób oraz gratulacje wysłane do Dyrekcji Szkoły.

Filmy z odbytych warsztatów z II Konkursu systematycznie będą dostępne w mediach społecznościowych i na naszej stronie www.pieczarkamamoc.pl

Dodatkowo pokazywać będziemy na naszej stronie wszystkie otrzymane na II Konkurs filmy gdzie młodzież wykonała swoje autorskie danie wraz z pieczarką. Ważnym punktem było opisać w kilku zdaniach co pieczarka wniosła do tego konkretnego dania co muszę przyznać młodzież wykonała fantastycznie.  
 
Zgodnie z naszymi ustaleniami proszę dodatkowo wszystkie firmy finansujące AKCJĘ o wysłanie adresu strony internetowej www.pieczarkamamoc.pl do wszystkich naszych Klientów - pieczarkarni.
Producenci pieczarek są proszeni o przesłanie dalej tego adresu wszystkim tym znajomym, krewnym itd. którzy jeszcze nie wiedzą jak zdrowa, cenna i smaczna jest PIECZARKA.

Ponadto w Biuletynie Producenta Pieczarek numer 4 / 2023 znajdują się ulotki z przepisami wraz z OR kodami do poszczególnych filmów.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego oglądania oraz smacznego !
 
Z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku 2024 życzę Państwo wszystkiego co najlepsze.

P.S.
W załączniku przykładowe fotografie z finału II Ogólnopolskiego Konkursu zorganizowanego w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.


Pozdrawiam


Ryszard
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.