Szanowni Państwo, 

 

 

serdecznie zapraszamy na 9. edycję Europejskiego Kongresu Menadżerów Agrobiznesu. To największe i prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone towarowemu rolnictwu. Tegoroczny kongres odbędzie się 22 lutego 2024 roku w Cukrowni Żnin w formule hybrydowej – stacjonarnie i online. Udział w EKMA jest bezpłatny.

 

 

Warunkiem uczestnictwa w kongresie jest dokonanie rejestracji pod adresem: https://kongresagrobiznesu.pl/rejestracja. Liczba miejsc na kongres w formie stacjonarnej jest ograniczona.

 

 

Jak co roku będziemy gościć kilkaset osób – wśród nich rolników, ludzi nauki, biznesu i polityki. Poruszymy najważniejsze kwestie związane z wyzwaniami i przyszłością polskiego i europejskiego rolnictwa, a wnioski, które wspólnie wypracujemy, zostaną przekazane nowemu rządowi.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zaszczycicie nas Państwo swoją obecnością i wspólnie z nami będziecie tworzyć to ważne wydarzenie. Ponadto zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o kongresie za pomocą Państwa kanałów informacyjnych oraz mediów społecznościowych.

Pod poniższym linkiem znajdziecie Państwo materiały graficzne (banery, grafiki do mediów społecznościowych, zaproszenie): https://idz.do/materialy9EKMA. W załączniku przesyłamy zaproszenie z programem. Ponadto w kolejnej wiadomości prześlemy graficzny szablony wiadomości e-mail. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https://kongresagrobiznesu.pl, na której znajduje się szczegółowy program kongresu, a także do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Z poważaniem

 

 

Obraz usunięty przez nadawcę.
 

 

Beata Trzcińska

 

Polska Federacja Rolna

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.